Yardım

Makale Sihirbazı Nedir?

Makale Sihirbazı, Seo’ya uygun özgün makale yazarken size yardımcı olacak bir programdır. Herhangi bir konuda istediğiniz uzunlukta özgün makaleler yazarken kullanmanız için internetteki ilgili cümleleri toplayıp özgünleştirerek kullanmanızı sağlayan bir makale yazma programıdır. Makale Sihirbazı Türkçe makaleler yazarken en büyük yardımcınız olacak. Makale yazarken istediğiniz anda elle müdahale yapabildiğiniz için makalenizi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Böyle makaleniz en kaliteli ve en özgün halini almış olur.

Adım 1: Makale Konusunu Girin.

Makale Sihirbazı’nın sizin için cümleleri toplaması için öncelikle makale konusunu yazmalısınız. Fakat makale konusu aramasında bazı kelimeler yasaklıdır. (Yetişkinlere özel aramalar vs.) Makale Sihirbazı şu anda sadece Türkçe makalelerde yardımcınız olacaktır. İleride İngilizce ve diğer diller eklendiğinde bu konuda bilgi verilecektir.

Adım 2: Uygun Siteler Aranıyor.

Makale Sihirbazı yazdığınız konuya uygun kaynakları taramaya başlar.

Adım 3: Cümleler Toplanıyor.

Yazdığınız konuyla alakalı internetteki kaynaklar taranıp ilgili cümleler programda listelenir. Cümle sayısı bazen 200 olabileceği gibi bu sayı konuya göre 2000 de olabilmektedir.

Adım 4: Cümleleri Seçin.

Bu ve sonraki adımlar sadece Pro Lisans satın aldığınızda aktif olacaktır. Bu adımda, daha önceden bulunan cümlelerden makalenizde kullanmak istediklerinize çift tıklayarak makalenize eklersiniz. Cümleniz makalenize eklenirken önce özgünleştirilir daha sonra makale alanına eklenir. Böylece kopya içerikten korunmuş olursunuz.

Adım 5: Makalenizi Düzenleyin.

Makale Sihirbazı’nın asıl amacı, sadece internetteki cümleleri toplayıp kullanmak değildir. Programın asıl amacı size makale yazarken yol göstermektir. Programın bulduğu cümleleri kullanırken kendinizin de eklemeler yapması gerekmektedir. Böylece kaliteli ve özgün içerikleri çok kısa süreler içinde oluşturabileceksiniz. Makalenizi yazarken sağ üst köşede makalenizin kaç kelimeye ulaştığını görebilirsiniz.

Adım 6: Makalenizi Kaydedin.

Makalenizi istediğiniz uzunluğa ulaştırdıktan sonra, “Makaleyi Kaydet” butonuna tıklayarak metin dosyası halinde kaydedebilirsiniz. Makale kaydetme işlemi tamamlandıktan sonra “Yeni Makaleye Başla” butonu aktif hale gelecektir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir